باید یادم باشد این بار که از جلوی دفتر برخی از مراجع که عبور کردم داخل بروم و پیام شهید ایت الله دستغیب را برایشان بخوانم !! و کمی هم برایشان از آقا بگویم !!
باز هم باید یادم باشد که این پیام را به تعداد مسئولین نظام چاپ کنم و برای تک تکشان پست کنم !!
این پیام را به شیخ حسن روحانی هم فرستادیم ! باشد که کمی تاثیر گزار باشد ....
+ دیگر حال بیشتر نوشتن نیست پیام را دریابید !!

پیام شهید ایت الله دستغیب :

کیست که این ناله مرا به گوش عمامه [به] سر های ایران برساند، هر کسی می‌خواهی باش ! خودت را مجتهد می‌دانی، مقدمات خوان می‌دانی، نمی‌دانم، هر چه خودتان می‌دانید بر تو واجب است امروز تبعیت از یک نفر ، تو حق نداری درمقابل رهبر حرفی بزنی ، تماما باید تبعیت کنند...

هر عمامه سری که از رهبر مکرم فاصله بگیرد ، لعنت خدا برش باد  تمام عمامه سرها همه باید مطیع ، همه باید مطیع یک رهبر ، امام یکی نائب امام هم یکی ، دیگری هیچ تقدم ندارد همه باید فرمان ببرند ، همه باید اطاعت بکنند  یک نفر میزان است  تعدد غلط است.
حتی مکرر گفته‌ام ، حسن و حسین یکی شان امام بود ، حسن امام ، حسین ماموم ، هیچ وقت حسین تا حسن بود در عرض نبود ،  تابع  تابع، هر چه بهش می‌گفتند ، می‌گفت هرچه حسن بفرماید ، دو تا امام نمی شود ، دو تا نائب امام هم غلط است ، دو تا رهبر غلط است  رهبری یکی و آن هم معین است.
مواظب باشید گرگ ها شما را از رهبر الهی جدا نکنند ، شما را گروه گروه نکنند ، شما را طعمه خودشان قرار ندهند  وسیله پیشرفت دشمن نشوید. شما الان در جبهه جنگید ، در جبهه جنگ دینی هستید.
وای به امتی که از رهبر الهی خود فاصله بگیرد ، هلاک است ، هلاک است ، طعمه دشمن است.
خدایا به رهبر عظیم الشان ما طول عمر عنایت فرما! حیات او را متصل فرما به ظهور مهدی عالم محمد(ع)! امیدوارم تمام دشمنان آرزو به گور ببرند ، نیست ونابود گردند!نمیدانم با چه رویی میخواهند کشور را اداره کنند همین هایی که نعره میزدند درسال 88 و نظام را متهم به تقلب میکردند و از چند ماه قبل هم اراجیفی به اسم انتخابات آزاد مطرح میکردند حالا از همین نظام و حکومت مقبولیت گرفته اند ! برایم جای سوال است که چرا اکنون دم از تقلب نمیزنند ؟ اگر نظام چهار سال پیش تقلب کرد حالا هم میتواند تقلب کند ! حالا چرا این حرف ها را تکرار نمیکنند ! چهار سال نظام و دولت را به دروغگویی متهم کردند اما حالا خودشان با سیاه نمایی کامل و دروغگویی محض رای جمع کردند ! چهار سال نظام و دولت را به بی قانونی متهم کردند اما خودشان علنی از کسانی حمایت کردند که سنبل مخالفت از قانون بودند ! همین ها در این مدت بیشترین تخلف از قانون را داشتند !

نمیدانم با چه رویی میخواهند چشم در چشم رهبری بیندازند که خون به دلش کردند ! متهم به بی عدالتی کردند و هزاران انگ دیگر ! اما حالا همین ها میخواهند حکم تنفیض را از رهبر انقلاب بگیرند ! اینها همه نشان دهنده ی این است که چقدر این افراد بی حیا و قبیح هستند اما در مقابل رهبر انقلاب چقدر بزرگوار و با متانت ! اصلا مرام رهبری و نظام این نیست که مثل خودشان برخورد کنند و گرنه میشود به راحتی حقشان را کف دستشان گذاشت !!

خوب فهمیدیم که دعوای اقایان فتنه گر همچون خاتمی ، هاشمی ، میر حسین ، موسوی خوئینی ها ، موسوی اردبیلی و یا هم کاسه هایشان بر سر حق مردم و تقلب یا دروغگویی دولت نبود !! دعوا و این همه حرص و طمع بر سرولایت فقیه و گفتمان انقلاب بود!! دعوا بر سر اصول بود
، دعوا بر سر ارمانهای انقلاب بود !!

ما بسیجیان قوی تر از همیشه در وسط میدان هستیم و مبارزه میکنیم با کسانی که میخواهند در مقابل گفتمان انقلاب و رهبری قد علم کنند ! لحظه ای فکر نکنید کنار میکشیم و سکوت میکنیم ، مطمئن باشید قویتر و مصمم تراز قبل به راهمان ادامه میدهیم و در این راه لحظه ای عقب نخواهیم کشید ! ما فرزندان این انقلاب هستیم و نخواهیم گذاشت ذره ای در انقلاب انحراف ایجاد شود ! نخواهیم گذاشت این فتنه گران خون به دل رهبر و مردم کنند !

شکست یا پیروزی برای ما معنا ندارد ما به وظیفه ی شرعی خود عمل کردیم و خوشحالیم که در این امتحان الهی سربلند بیرون آمدیم اما وای به حال کسانی که با انتخاب اشتباه خود باعث شدند اسلام و یا انقلاب ضربه بخورد ! نمیدانم این افراد چطور به حجت شرعی رسیدند که به این شخص رای دادند !؟ این را هم نمیدانم کسانی که میتوانستند با اعلام موضع از این اتفاق تلخ جلوگیری کنند چطور میتوانند در پیشگاه خداوند پاسخگو باشند ! چطور میتوانند در چشمان رهبر نگاه کنند !


+ حضرت آقا شرمنده ایم ...
+ در جامعه ای که مردمانش نان و شکم را از دین و فرهنگ با اهمیت تر میدانند نمیشود انتظاری غیر از انتخاب روحانی داشت !
+ در جامعه ای که بزرگان دین و سیاستش از ترس مردم و منافع شخصی نتوانند موضع گیری کنند دیگر جامعه نیست و بزرگانش دیگر بزرگ نیستند و به نظر خیلی کوچک هستند !!
+ حضرت استاد علامه مصباح حفظه الله پیروز واقعی انتخابات شما هستید ، خدا حفظتان کند .
+ آقای روحانی خوب خودت را عروسکی دست این افراد قرار دادی !! صدای زمین خوردنت را میشنوم !!
+ ولایتی بعد از 34 سال خوب بی بصیرتی و جهالت خود را نشان دادی !!
+ اقای هاشمی خاتمی روحانی در مقابلتان همچون کوه می ایستیم !!

 بیانات حضرت آقا را در دیدار مردم قم 19 دی 91 را حتما مطالعه کنید تا بفهمید ما بسیجی ها چقدر کوتاهی کردیم در رساندن سخنان حضرت آقا به مردم و خودمان !! اگر روزی هزار بار هم بمیریم باز کم است !!

کلیک کنید : آفتاب پرست ها به بهشت نمیروند ....


با توپ پر و تیغ برنده آمده اند !
تمام نیرو و زور خود را زده اند و یک حسن روحانی را از میان خود به میدان فرستاده اند ، حسن روحانی ای را که خودشان هم خیلی قبولش ندارند اما چه کنند نه نیروی دیگری دارند و نه آبرویی بین مردم !! این بار هم همانند سال 88 تمام نیروی خود را جمع کرده اند که کار را یکسره کنند ، میخواهند اسلام را همانطور که میخواهند تفسیر کنند ! میخواهند امام و انقلاب را آنطور که باب میلشان است تعبیر کنند ! رک و بی تعارف بگویم میخواهند ولایت فقیه و به خصوص شخص رهبری نباشد ! حضرت آیت الله می فرمود هاشمی با ولی فقیه مشکل دارد هاشمی میخواهد سید علی نباشد !!
 یادم است در وقایع قبل 88 بود که فائزه هاشمی گفت : خاتمی بی عرضه بود که نتوانست در مدت 8 سال کار را یکسره کند ! میر حسین را فرستادند که این کار را بکند اما نشد ! فتنه بر پا کردند اما با تیزهوشی نظام و رهبری با شکست روبه رو شد ! این دوره هم خود سنبل مخالفت با رهبری یعنی هاشمی وارد عرصه شد که با درایت و اقتدار شورای نگهبان و خلق اولین حماسه ی سیاسی رد صلاحیت شد ! عارف را هم با زور و فشار فراوان وادار به انصراف کردند تا میدان خالی شود برای مقاصد شومشان و بعد یکی یکی حمایت خود را از حسن روحانی اعلام کردند ! سید حسن خمینی ، سید محمد خاتمی و هاشمی رفسنجانی کسانی  بودند که رسما حمایت کردند ! این افراد که خودشان چندین بار از مردم غیور ایران نه شنیده اند حالا میخواهند با حمایت از یک شخص باعث پیروزی شوند !! واقعا خنده دار است !!
 هرچه در توان داشتند رو کرده اند تا بتوانند دوباره خون به دل رهبری و گفتمان انقلاب کنند ! گوششان به حرف های دشمن است ماه ها قبل بود که دشمنان میگفتند اگر روحانی میخواهد در انتخابات پیروز شود باید بحث هسته ای را بکوبد و حالا میبینیم که روحانی مدام تکرار میکند : چرخیدن بحث هسته ای به قیمت نچرخیدن کارخانه ها نچرخیدن اقتصاد !! حرف هایی که زره ای بود تعقل نمیدهد ، حرف هایی که در ظاهر خوب هستند اما در باطن مزخرف !! حضرت آقا بار ها فرمودند نامزدها سیاه نمایی نکنند اوضاع را سیاه و نا امید نشان ندهند اما گویا این افراد کر هستند که مدام از نا امیدی و بدبختی صحبت میکنند و خود را منجی تلقی میکنند !!
به سخنان و حرف های این ها که نگاه میکنم میبینم که با چه حرص و طمع فراوانی وارد شده اند و راه را ادامه میدهند ، اما نمیدانند که مردم خوب میفهمند ، خوب بین حق و باطل تمیز قائل میشوند ، خوب میفهمند که چه کسی راست میگوید و چه کسی دروغ ، خوب میدانند که چه کسی حرف های سالم میزند و چه کسی حرف های ناسالم !! خوب میدانند که چه کسی در خط رهبری است و چه کسی فقط ادعای در خط رهبری بودن را میکند ! مردم در 24 خرداد یک بار دیگر به این افراد نه خواهند گفت و سیلی محکمی به دشمنان خواهند زد !!


+ همه دست به دست هم دانده اند تا جلیلی پیروز نشود ! تخریب میکنند ، تهمت میزنند ....
+ اصولگراها اشتباهی را که سال 76 مرتکب شدند دارند دوباره تکرار میکنند !!
+ ولایتی اگر تا امشب کنار نکشد دیگر در بین ما جایگاهی ندارد !! و تمام زحمات گذشته ی خود را نابود خواهد کرد !!
+ نگاهتان به کف خیابان ها به تجمع ها و رقص های دختر و پسر های حامی روحانی نباشد و توهم بر ندارد شما را که چه شور و نشاط و چه طرفدارانی !! از کف خیابان ها و این صف کشی های خیابانی چیزی در نمی آید !! رای های اصلی در خانه ها نشسته اند و منتظر 24 خرداد و خلق حماسه ی سیاسی!!
+ شکست یا پیروزی برای ما معنا ندارد ! همین که توانستیم گفتمان انقلاب را راه بیاندازیم برای ما یک پیروزی بزرگ است !!
+ کار برای رضای خدا شکست یا پیروزی ندارد در هردو صورت پیروزیست !!
+ خداوند شاهد است که همه ی ما تلاش خود را کرده ایم ....


امام  علی علیه السلام : و من نام لم ینم عنه ! اگر شما توی سنگر خوابتان برد لازمه اش این نیست که دشمن شما هم که روبه رو نشسته او هم توی سنگرش خوابش برده باشد ، نه ممکن است شما خوابت برده باشد او بیدار باشد آنوقت پدرتان در می آید ! 
این روزها میبینم که عده ی زیادی از بچه بسیجی ها و حزب اللهی ها واقعا خودشان را به خواب زده اند و  دشمن را نمیبینند ! بسیجی ها و حزب اللهی ها باید چشم بیدار ایران باشند و ببینند و تحلیل کنند تمام حرکات دشمن را ! بفهمند که دشمن با چه مهره هایی بازی میکند ! گاهی اوقات اصلا حواسمان نیست که دشمن از خود ما بر علیه ما استفاده میکند بدون اینکه بفهمیم ! 
با تکثر نامزدها در جبهه ی اصولگرایی اختلاف از حمایت نامزدها هم  رونق گرفت ! تکثری که در ظاهر خوب است اما در باطن نه !  تکثری که اگر اینگونه پیش رود شکست را به همراه دارد ! روی سخنم با بسیجی ها و حزب اللهی هاست با این وضع کار به جایی نمیبریم باید اجماع کنیم روی یک نفر که میتواند راه را به قدرت طی کند !
هر هشت نامزد ریاست جمهوری محترم و خوب اما ما یک رئیس جمهور بیشتر نمیخواهیم ! رئیس جمهوری میخواهیم که گفتمان انقلاب ، گفتمان مقاومتی را کلید بزند ! حضرت آقا فرمودند همانقدر که شرکت در انتخابات وظیفه ی ماست انتخاب فرد اصلح و کارامد هم وظیفه ی ماست ! باید تلاش کنیم تا فرد اصلح را شناسایی کنیم !!
حرف زیاد است برای نوشتن اما نه شما وقت خوندن دارید نه من وقت نوشتن !!


+ ظرفیت و فرصت دو کلید وازه ای که وقتی دکتر جلیلی استفاده میکند میرود روی اعصاب مخالفینش !!
+ اقای دکتر جلیلی تا آخرین حد توانمان به پایتان می مانیم !! 
+ اقایان حداد و ولایتی حیف است سابقه ی خوب و ارزشی خودتان را در این فضای انتخابات خراب کنید ! هرچه زودتر کنار بکشید برای خودتان خوب است !
+ قالیباف را اصولگرا نمیدانم 
+ اقای احمدی نزاد دلم برایتان میسوزد !! و هنوز دوستت دارم ! 


افسران - وفای صحبت یاران


این روز ها ، روزی هزار بار میمیرم و زنده میشم ....


http://dl.aviny.com/Album/defa-moghadas/janbazan/zendegi-janbaz/nafas-haye-khaste/kamel/02.jpg
هرگز حدیث حاضر غائب شنیده ای
من در میان جمع و دلم جای دیگر است
....

چه خوب و زیباست به دور از تمام هیاهوهای سیاسی بنشینی و از خدای شعر و مثال حضرت مولوی علیه الرحمه غزلی بخوانی !!

من غلام قمرم غیر قمر هیچ مگو
پیش من جز سخن شمع و شکر هیچ مگو
سخن رنج مگو جز سخن گنج مگو
ور ازین بیخبری رنج مبر هیچ مگو
دوش دیوانه شدم عشق مرا دید و بگفت
آمدم نعره مزن جامه مدر هیچ مگو
گفتم ای عشق من از چیز دگر می ترسم
گفت آن چیز دگر نیست دگر هیچ مگو


یادش بخیر  هاشمی و تفکراتش زنده میشوند ...مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ   |   Designed By Ashoora.ir
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات