برای ایران نگران نیستم چون :
یکی از بزرگان به اصلاح عالم بود که به حضرت آقا نامه نوشته بود مبنی بر اینکه : ما خیلی سعی کردیم شما را به زمین بزنیم اما لَقَدْ آثَرَكَ اللّهُ عَلَیْنَا و نشد !!
بله این خداوند است که همه چیز بستگی به خواست و اراده ی او دارد و اگر او نخواهد حتی برگی از درخت به زمین نمی افتد !
خوشحالیم در کشوری زندگی میکنیم که ولایت فقیه دارد و ولی فقیه آن مورد تایید خداوند و امام زمان است ! حالا یک عده احمق میخواهند با نائب امام زمان مقابله کنند و ولایت فقیه را سست و نابود کنند اما نمیدانند که همه چیز در دست خداوند است !!
 برای ایران نگران نیستم چون :
حضرت آیت الله بهجت میفرمودند : امام زمان امام خمینی را فرستاد که زمینه ساز ظهورش باشد !!
شهید اندرزگو هم در زمان حیاتش فرموده بود سال ها بعد سید علی می آید و از آن روز به بعد منتظر فرج امام زمان باشید !!
 برای ایران نگران نیستم چون :
آیت الله مجتهدی رحمت الله علیه هم فرموده بودند : در ایام جنگ در برهه ای که خیلی اوضاع بد و خطرناک بود ، نگران شدم و متوسل شدم ناگهان در آسمانها دیدم که امیرالمومنین عیله السلام دست به دعا دارند و نجات مردم ایران را از خداوند می خواهند!!!!
برای ایران نگران نیستم چون :
 در قضایای مشروطه بود که یکی از مراجع تقلید زمان خواب دیده بودند که دیواری هست که دارد کج میشود آنقدر که همه فکرمیکردند خراب خواهد شد اما انگشتی می آمد و آن دیوار را به حالت اول باز می گرداند ! به او در خواب گفته بودند که این دیوار ایران است و آن انگشت امام زمان عجل الله ! ایران تا مرز فروپاشی خواهد رفت اما ویران نخواهد شد !!!
برای ایران نگران نیستم چون :
در این فتنه ی ۸۸ هم دیدیم که دست خدا با مردم ایران بود ، با این گرد خاک به راه انداخته هر کشور دیگری که بود تسلیم میشد ! دشمنان نمیدانند که امام زمان بر این کشور نظارگر است ، اوست که ایران را همچون یوسف عزیز کرده است! اوست که ایران را در بین این همه گرگ نگه داشته است .
این صحبت ها را که کنار هم میگذارم آرامش قلبی برایم حاصل میشود و نگرانی هایم ازاینده کمتر میشود ! خداوند و امام زمان بر این کشور و مردم نظر دارند و نمیگذارند ایران و اسلام به دست یک عده احمق و از خدا بی خبر بیفتد !! البته این دلیل نمیشود که ما دست روی دست بگذاریم و کاری نکنیم ! ما باید روشنگری کنیم باید مسائلی را که میدانیم توسط فتنه گران در حال اجرا است را به مردم تبیین کنیم و خوب تفهیم کنیم که اگر این کار را نکنیم هر چه اتفاق افتد تقصیر خودمان است !!

امام زمان است که این کشور را نگه داشته است حالا یک عده احمق همچون هاشمی و مشایی میخواهند به این نظام و مملکت آسیب بزنند ، واقعا که احمق هستند !

+ اولین سناریوی هاشمی و مشایی شکست خورد !! میخواستند با ورود باهم به عرصه انتخابات رسانه ها و مردم را بر دو قطبی بودن انتخابات (هاشمی و مشایی) سوق دهند که در هر دو صورت رای آوردن هاشمی و مشایی برای غرب و خودشان برد باشد ، اما با ورود جلیلی این سناریو به هم ریخت !!آن چیزی را که پیش بینی میکردیم همان شد و فتنه گربزرگ و شکست خورده ی سیاسی هاشمی رفسنجانی وارد عرصه ی انتخابات شد ! با ورود هاشمی معادلات به هم ریخت ، البته برایم مثل روز روشن بود که این فتنه گر می آید و اصلاح طلب های هم فکرش هم که ثبت نام کرده اند به نفعش کنار میکشند ! آقای هاشمی مردم  رفتار و اعمال شما و اطرافیانتان را فراموش نکرده اند که چه به روز مردم و ایران آوردید ! هنوز فتنه ی 88 یادمان نرفته که چطور از طرف شما ساپورت میشد ! هنوز فتنه ی 78 و اتفاقات کوی دانشگاه را فراموش نکرده ایم که یک طرف فتنه بودید ! هنوز خیلی از مسائل را فراموش نکرده ایم که فقط فقط به خاطر مصلحت بازگو نمیشود و ماهم حرفی در موردشان نمیزنیم ! نه نخواهیم گذاشت دیگر قدمی از قدم بردارید ، نخواهیم گذاشت انقلاب را به انحراف بکشید ، نخواهیم گذاشت خون به دل رهبر کنید ! اقای هاشمی شما مصداق صحبت امام هستید که فرمود انقلاب را به دست نااهلان نسپارید و شما از نظر ما نااهل هستید ! آقای هاشمی شما دیگر در بین مردم جایگاهی ندارید ، یادتان رفته در راهپیمایی های بعد فتنه مردم چه شعار هایی سر میدادند ! یادتان رفته مرگ بر هاشمی از هنجره های مردم بیرون می آمد ! یادتان رفته که چه کسانی آرزوی مرگ شما را داشتند ؟!! حالا تصور میکنید همین مردم باز به شما اعتماد داشته باشند و رای بدهند ؟؟ نه خیر کاملا در اشتباه هستید و در توهم کامل به سر میبرید و به زودی سیلی محکمی از مردم خواهید خورد !! اقای هاشمی اگر شورای نگهبان شما را تایید کند فقط فقط به خاطر مصلحت است نه چیز دیگر ، توهم بر ندارد شما را که صلاحیت دارید و از نگاه  نظام شما مورد تایید هستید !!
دکتر سعید جلیلی هم طبق قرارآمد ،  میدانستم که می آید و بسیار بسیار خوشحال شدیم از این موضوع ! انشاء الله اصول گراها به خصوص دکتر لنکرانی هم به نفع ایشان کنار میروند و روی جلیلی اجماع میشود که به یقین هم همین طور میشود !! این انتخابات دو طرف دارد جلیلی و هاشمی که با لطف و قول خداوند حق بر باطل پیروز میشود ! شک نکنید خداوند به وعده ی خود عمل میکند و حق پیروز میشود !!

+ از اینکه هاشمی وارد عرصه شد خوشحالم چون باعث حضور حداکثری مردم میشود و مرگ سیاسی ایشون رو به همراه دارد !!

+ اقای هاشمی اولین دروغتان رو شد مگر نگفته بودید تا رهبری اجازه ندهد وارد انتخابات نمیشوم ! حضرت آقا که فرمودند بنده به کسی نمیگویم بیاید یا نیاید !!

+ رای ما دکتر سعید جلیلیبعد از مدت ها که توفیق پیدا نکرده بودم برنامه های تلوزیون را نگاه کنم به لطف تحقیقی خاص این توفیق برایم  حاصل شد 
چند وقتیست که بعضی از برنامه های تلوزیون را دنبال میکنم و ازاینکه چرا برخی از برنامه ها به اسم فرهنگ سازی و تربیت و مذهب تیشه به ریشه ی فرهنگ و تربیت میزنند بسیار تعجب میکنم !! مثلا در شبکه قران برنامه ای بود با موضوع حیا که سخنران آن خانم جوانی بود که آرایش کرده بود و همچنین نوع صحبت کردن و حرکاتش عین بی حیایی بود . و یا در فیلم کلاه پهلوی وقتی خانم ها اماده شدند برای خواندن سرود متدینین شهر به نشانه حرام بودنش مجلس را ترک کردند اما سرود همچنان پخش میشد! حالا جای سوال است اگر حرام است چرا پخش میشود و اگر اشکال ندارد چرا عده ای مجلس را ترک کردند ؟ ! و یا اینکه در فیلم خانم ها نقاب میزنند اما وقتی که میخواهند با نامحرم صحبت کنند نقاب را کنار میزنند و صحبت میکنند و بعد از ان هم به کل فراموش میکنند نقاب را بیاندازند ! از این موارد بسیار است برای نام بردن که به این ها اکتفا میکنم !! آیا این تناقص در رفتار و گفتار نیست که شده است خط مشی صدا و سیما !!
البته این تناقض گویی ها رفتاری در صدا و سیما کم نیست و ما بسیار شاهد آن هستیم!!
میبینیم برنامه ای در حال پخش است با موضوع روابط دختر و پسر که مهمان برنامه هم یک روحانیست و در مورد ضررهای روابط دختر و پسرو حرام بودن آن  صحبت میکنند اما بعد از همان برنامه فیلمی را پخش میکنند که دقیقا ترویج روابط دختر و پسر را دنبال میکند . برنامه هایی چون زلال احکام میگذارند که احکام شرع را بازگو کند اما در برنامه های بعدی خود مرتکب کارهای حرام میشوند فیلم هایی را میسازند بر مبنای مسخره کردن دیگران موسیقی های پخش میکنند که از نظر اکثر مراجع حرام تلقی میشود. روحانی می اورند در مورد حجاب صحبت میکند اما به دنبال آن فیلمی را پخش میکنند که بازیگران آن حجاب درستی ندارند  !!سخنرانی و برنامه هایی پخش میکنند مبنی بر قبیح بودن دروغ ، تهمت ، غیبت ، مبنی بر حفظ نظام خانواده احترام متقابل بین والدین اما در فیلم هایشان دروغ گفتن ، تهمت زدن و غیبت کردن هیچ قبحی ندارد در فیلم هایشان نشان میدهند فرو پاشی نظام خانواده را عدم احترام بین فرزندان و والدین را !!  برنامه کودک میسازند که به تعریف دوستان آموزش رقص و آموزش بی ادب کردن کودکان است و درهمین برنامه های کودک همه نوع اهنگ و موسیقی و حرکات مسخره را انجام میدهند و دراخر برنامه هم شروع میکنند به دعا کردن امام زمان !!
آیا به نظر شما این رفتارها تناقض نیست ؟
 آیا این صدا و سیما میتواند یک الگوی صحیح برای ما و به خصوص کودکان باشد ؟
آیا این نوع رفتار در صدا و سیما توهین به فهم و شعور مردم نیست ؟
این تناقض رفتاری در صدا و سیما نتیجه ی جنگ نرمیست که حضرت آقا بارها و بارها به اسم های گوناگون همانند تهاجم فرهنگی ، ناتوی فرهنگی ، شبیخون فرهنگی ، جبهه ی فرهنگی ، مهندسی فرهنگی و...  تذکر دادند به مسئولین که هواسشان را جمع کنند اما گویی این مسئولین بی خیال ما یک گوششان دراست و گوش دیگر دروازه !! نمیدانم کی میخواهند بفهمند که دشمن وارد خانه های ما شده است و کی میخواهد مقابله کنند با این تهاجم ها !!
حضرت امام خمینی رحمه الله علیه فرمودند : انقلاب را به دست نا اهلان نسپارید ما هم نسپرده ایم اما متاسفانه خیلی از مسئولیت ها را به دست نا اهلان سپردیم و اگر کاری نکنیم و دست روی دست بگزاریم یا انقلاب را از ما میگیرند یا انقلاب را منحرف میکنند!!!


رفتم فیلم رسوایی را هم نگاه کردم ! آنقدر فیلم آبکی و مسخره است که اصلا ارزش نقد ندارد !!
کاش ده نمکی بفهمد که هدف وسیله را توجیه نمیکند !!

 


بعد از حضرت آقا چشم و گوش ما به حضرت استاد علامه مصباح حفظه الله است ، هرچه ایشان بفرماید همان است وقتی میفرمایند آقای لنکرانی یعنی لنکرانی نه یک کلمه کمتر و نه بیشتر !!

حضرت استاد صحبت صحبت شماست !!

هرچه شما امر بفرمائید همان است !!!


هنوز امید داریم که سعید جلیلی بیاید ......

حضرت امام خامنه ای روحی له الفداء :

بنده نزدیک به چهل سال است که جناب آقای مصباح را می شناسم و به ایشان به عنوان یک فقیه، فیلسوف، متفکر و صاحب نظر در مسائل اساسی اسلام ارادت قلبی دارم. اگر خداوند متعال به نسل کنونی ما این توفیق را نداد که از شخصیت هایی مانند علامه طباطبایی و شهید مطهری استفاده کند، اما به لطف خدا این شخصیت عزیز و عظیم القدر، خلاء آن عزیزان را در زمان ما پر می کند.

 
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ   |   Designed By Ashoora.ir
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic