شهدا شما شرمنده ماهستید نه ما شرمنده شما !! شما با بیرون کردن شاه مانع خوشگزرانی ما شدید مانع از این شدید که ما آزادانه و هرطور که میلمان میکشد به خیابان ها برویم مانع از برداشتن روسری و حجاب مانع ازمشروب خوری ها و عیش و نوش های علنی ما شدید مانع از این شدید که ما زیر سلطه امریکا و غرب باشیم نگذاشتید فرهنگ غرب را با خود آشنا کنیم نگذاشتید طعم برهنگی را بچشیم ایا این ها برای شرمندگی شما کم نیست شهدا !!!

شهدای جنگ شما هم شرمنده ما هستید شما هم با رفتنتان به جنگ مانع تسلط عراق بر ما شدید نگذاشتید اسلام و دین را به فراموشی بسپاریم نگذاشتید عرب ها بر ما مسلط شوند عراقی که امریکا پشتش بود اگر شما نمیرفتید الان ما لذت برهنگی را میچشیدیم الان ازادانه بدون حجاب در کوچه ها و خیابان ها رفت و امد میکردیم الان فرهنگ غرب را داشتیم نه فرهنگ اسلام و دین را الان با دوست دختر و پسر هایمان به عیش و نوش علنی میپپرداختیم الان دیگر هیچ نام و نشانی از شما نبود دیگر کسی بودن و شهادت شمارا به ما گوش زد نمیکرد دیگر بر در و دیوار شهر هیچ نام و نشانی از شما نبود دیگر وقتی رادیو و تلوزیون را روشن میکردیم حرف ها و صحبت های درباره شما را نمیشنیدیم دیگر چشم ها و گوشهایمان درگیر کلمات شما نبود اما شما ها رفتید تا ما را با شماها قیاس کنند و تا هرکاری انجام میدهیم میگویند شهدا چنین و چنان بودند ولی شما مثل انها نیستید ایا این ها برای شرمنده شدن شما کافی نیست !!؟؟

اصلا به ما چه ربطی دارد که شما به جنگ رفتید به ما چه ربطی دارد که جانتان را بر کف دست گرفتید و از خود گذشتید تا به خود برسید اصلا به ماچه که به حرف امامتان گوش فرا دادید و راهی جبهه ها شدید اصلا مگه ما گفته بودیم بروید !! مگه ما گفته بودیم بروید و پر پر شوید که الان بخواهیم جوابگو باشیم ! نه رفتنتان با ما بود نه شهید شدنتان اما امروز ما داریم تاوان رفتنتان را میبینیم دیگر نمیتوانیم به راحتی و به دور از نگاه شما گناه کنیم نمیتوانیم روسری هایمان را کنار بزنیم نمیتوانیم جا بر پای شما گزاریم نمیتوانیم .....

این جمله ی شهید همت حالم را خراب میکند ...

امروز نگاه شهدا به شماست......


مطلبی را که قول داده بودم من باب شخصیت مقداد بنویسم تمام و کمال آماده شد ، چند روزی وقت گذاشتم تا احادیث را جمع کنم و مطلب را بنویسم ، مطلب خوبی از آب درامد اما نمیدانم چه شد که پشیمان شدم از گذاشتن مطلب در وب ! احتمالا به این دلیل بود که با نوشتن از مقداد از ارزش و مقام سلمان ابوذر و عمار در ذهن خوانندگان کاسته میشد !!

فقط این جمله را در وصف مقداد مینویسم :

در حدیثی آمده است مقداد ، چشم در چشم امام علی دست به قبضه ی شمشیر !!

مقداد منتظر بود که امام اشاره ای کند که دست به شمشیر برد ! برای مقداد لازم نبود که لفظی از امام صادر شود او منتظر یک اشاره از امام بود !

از بین اصحاب فقط مقداد بود که لحظه ای هم لغزش نداشت ...


باز نشر مطلب در کاوش پرس


أَلا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَكِن لاَّ یَشْعُرُونَ
آگاه باشید! اینها همان مفسدانند؛ ولى نمى‏فهمند .

نمیدانم چرا هر اتفاق تلخی که توسط نیروهای رسمی حکومت در داخل کشور رخ میدهد را به پای نظام و جمهوری اسلامی مینویسند و انگشت اتهام را به سمت نیروهای بسیجی و ولایتی نشانه میگیرند در صورتی که میشود انگشت اتهام را به سمت منافقینی نشانه گرفت و با اینکه در داخل نظام فعالیت میکنند واز نیروهای رسمی شمرده میشوند اما درصدد ضربه زدن به نظام هستند و با انجام دادن رفتار ها و اعمال مشکوک در پی ایجاد بدبینی نسبت به حکومت هستند ! در طول عمر سی پنج ساله ی نظام بسیار شاهد این قبیل حرکات بودیم که توسط افراد نظام شکل میگرفت اما هدف از این رفتارها کمک به دشمن و نابودی نظام بود .

هنوز در خاطرمان هست فتنه ی سال 78 را که توسط همین آیت الله های اصلاح طلب موسوی اردبیلی و خوئینی ها , محمد رضا خاتمی و کابینه اش , اکبر هاشمی رفسنجانی که هر روز صبح اتفاقات روز گذشته فتنه در میز صبحانه اش حاضر بود ( که نقش اصلی را در منحرف کردن آرمان های انقلاب داشت) شکل گرفت !! مگرغیر از این است که این افراد کسانی بودند که در داخل نظام فعالیت میکردند و از افراد رسمی حکومت تلقی میشوند اما در واقع در پی نابودی نظام و ولی فقیه بودند , هنوز اراجیف گویی های وزرای خاتمی را فراموش نکردیم که دین و اسلام را به سخره میگرفتند , هنوز مهاجرانی , کدیور , سروش , گنجی را با آن همه خیانتشان فراموش نکردیم هنوز یادمان نرفته توهین های دولت خاتمی را به اهل بیت ،خودتان خوب میدانید این افراد کسانی بودند که در دولت و حکومت پست داشتند , هنوز تئوریسین اصلاحات سعید حجاریان و چماقداران به اصطلاح بسیجی همانند سعید عسگر را فراموش نکردیم , هنوز قتل های زنجیره ای دولت خاتمی را که هدفشان از این قتل ها تخریب چهره های انقلابی بود را فراموش نکردیم , هنوز تحصن مجلس ششم را فراموش نکرده ایم فراموش نکرده ایم که چه قوانینی را میخواستند به تصویب برسانند و برخی از انها را هم تصویب کردند ! اما این افراد درعین فعالیت درداخل  نظام حرف های دشمنان را تکرار میکردند ومجریان اوامر آنها بودند.

هنوزآثار فتنه ی 88  تمام نشده است که باز هم این فتنه توسط همین ایت الله ها و مرجع های قلابی اصلاح طلب و افرادی چون خاتمی , هاشمی رفسنجانی , موسوی منعقد شد . افاضات این آقایان در فتنه ی 88 را در ذهن خود نگه داشته ایم , دیدار خاتمی با بنیان گذار انقلاب مخملی را یادمان است , جمله اصلاحات خون میخواهد را هم همینطور ! خطبه های هاشمی را در نماز جمعه , درگیری های چماق داران ایت الله دستغیب در شیراز , تکاپوی برخی از نمایندگان مجلس , همه ی این حرف ها و حرکات را در ذهن خود نگه میداریم و فراموش نمیکنیمشان ! همین افراد مذکور از کسانی بودند که بعد از انتخابات درگیری ایجاد کردند مگر اغتشاشات بعد از انتخابات توسط همین افراد سازماندهی نمیشد , مگر نیری ارشد وزارت اظلاعات نبود که یک طرف اغتشاشات را ساپورت میکرد ! همین افراد بودند که باعث ریخته شدن خون عده ای در اغتشاشات شدند , همین ها بودند که میخواستند نظام و رهبری را از بین ببرند ! حالا چه شده است که شده اند مدعی دفاع از مردم و دلشان برای این انقلاب و نظام میسوزد و احساس وظیفه میکنند ! چرا آن زمانی که با حرف های زهر آلود خود نظام و مردم را نشانه گرفته بودند دلشان برای نظام و مردم نمیسوخت !! چرا آنوقت که حضرت آقا به این افراد گوش زد میکرد که دست از این آشوب ها بکشید به بیاناتش اهمیت نمیدانند ! حالا همین ها شده اند تابع امر ولی و نظام اسلامی !!!

باز هم نزدیک انتخابات است و تحرک دشمنان خارجی به کمک دشمنان داخلی شروع شده است و میخواهند فتنه ی دیگری را پرورش دهند . حرف های ضدو نقیض توسط همین فتنه گران سابق , پیشنهاد به خاتمی برای نامزدی در انتخابات , ورود پسر هاشمی به ایران , مرخصی ایشان از زندان با وثیقه ی پدرمهربانش , مرگ ستار بهشتی که به طور قطع کارهمین خرابکارها است , شروع جنبش وبلاگی اصلاح طلبی که ابتدا با شعار گرفتن حق ستار بهشتی فعالیت کردند اما در ادامه در پی تغیر در قانون و در آخر هم رهبری را نشانه گرفته اند (البته این جنبش وبلاگی در توهم کامل به سر میبرد !!) و از طرف دیگر  ورود مشائی به عرصه ی انتخابات و حمایت حامی همیشه گیش دکتر احمدی نزاد !مشائی در حد و اندازه ای نیست که بخواهد عرصه را تنگ کند اما جای نگرانی این است که با فعالیت های آتی خود میخواهد احمدی نزاد را در مقابل نظام و رهبری قرار دهد و این جای نگرانیست !و بسیار حرکات دیگر که همه نشان از خرابکاری دوباره توسط همین نیروهای داخلی دارد  .


در این دو معنی از قران کریم خوب تامل کنید !!
و هنگامى که به آنان گفته شود: «در زمین فساد نکنید» مى‏گویند: «ما فقط اصلاح ‏کننده‏ایم» !!

مى‏خواهند خدا و مؤمنان را فریب دهند؛ در حالى که جز خودشان را فریب نمى‏دهند؛ (اما) نمى‏فهمند.


+ از تمام شخصیت های اطراف امام علی علیه السلام مقداد را بیشتر دوست دارم !!
انشاء الله مطلب بعدی را من باب شخصیت مقداد و
( ما بسیجی ها باید مقدادی باشیم برای رهبر عزیزمان حضرت امام خامنه ای )
مینگاریم !


چقدر برایم عذاب آور است که گاهی اوقات به هیچ گناهی گناهکار میشوم !!


ایستادم به روی پنجه ی پا اما حیف
دست او از سر من رد شد و بر مادر خورد ...
برای یک پسر چقدر سخت است که مادرش را در کوچه آنهم در مقابل چشمهایش سیلی بزنند !!
امام حسن برایت بمیرم ...در همین چند سال اخیر وقتی که در داخل حرم حضرت معصومه قدم بر میدارم  و نزدیک مکانی میشوم  تمام فکر و ذهنم درگیر میشود !!
فاصله ی بین دو قبر حدودا یک متر است صاحبان هر دو قبر از مراجع تقلید بودند هردو عالم بودند هردو عمر خود را صرف دین کرده بودند ! اما قبر یکی خلوت و شاید هم بدون زائر اما قبر یکی دیگر شلوغ تا جایی که باید دقایقی را منتظر ماند تا نوبتت برسد و دستی بر مزارش بکشی و فاتحه ای نثار روحش کنی !
یکی از آنها ایت الله منتظریست و یکی دیگر آیت الله بهجت !! اگر رفته باشید حرم خوب درک میکنید نوشته هایم را  ، خوب میفهمید که چقدر بین دو عالم و مرجع در بین قلوب مردم تفاوت وجود دارد ، خوب میفهمید که مردم همیشه بین دو راه درست و غلط راه درست را انتخاب میکنند و کسی را که اشتباه رفته است را طرد میکنند ! 
همیشه در این لحظات عبور از این مکان به رسم ادب فاتحه ای نثار ایت الله منتظری میکنم تا شاید برایش راهگشایی باشد و بعد هم میروم سر مزار حضرت آیت الله بهجت و می ایستم خوب میدانم که ایشان نیازی به فاتحه ی ندارد اما خوب این فاتحه ای که میخوانم برای خودم خوب است ! ایت الله بهجت نعمتی بود که از ما گرفته شد ، نگاه ایشان انسان را متحول میکرد کافی بود نگاهی از روی هدف به کسی داشته باشد آن شخص دیگر همان شخص سابق نبود ! نفسش حق بود و صاحب اثر محال بود دعایش مستجاب نشود!! به نظرم حتی اگر ایشان شخصی را در ذهن خود تصور میکردند و نسبت به آن شخص نظر میکردند همین نظر و یا دعا باعث نجات شخص میشد !!

واقعا فاصله ی بین آدمها چقدر زیاد است یکی آسمانی آسمانی و یکی دیگر زمینی زمینی.....


گاهی اوقات عجیب دلتنگ میشویم .....

یا سید الشهداء

خدا یا خودت خوب میدانی که میخواهم از هوای غیر تو خالی باشم و
پر باشم از هوای بهاری تو 
تا حدی که وقتی می ایستم در مقابل طوفان ها 
فقط هوای تو باشد که از من به دیگران برسد !!مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ   |   Designed By Ashoora.ir
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic