چند روز قبل برایم پیام کرده بود که :

آنهایی که ما را از دوستی با جنس مخالف , با آتش جهنم می هراسانند ,   

نمازشان را به امید حوریان بهشت میخوانند !!!

خودتان قضاوت کنید ....

 


نوشت : خداوندا : به مذهبی ها بفهمان که مذهب اگر پیش از مرگ به کار نیاید پس از مرگ به هیچ کار نخواهد آمد ....                    
این هم برای تو .......

امام صادق علیه السلام :
اگر یكی از شما برادر ایمانی خود را شاد كرد، فكر نكند كه فقط او را شاد كرده، به خدا قسم ما را شاد كرده است، به خدا قسم این شادی را در دل رسول الله (ص) وارد كرده است»(اصول كافی، ج 2، ص 189)

  موضوع :
مذهبی , دل نوشته , 

سلام
وقتی که به اوضاع سیاسی کشور در این مدت اخیر نگاه میکنم نگران میشوم اوضاع دوباره دارد به حالت سابق بر میگردد حالتی که برای ما خوشایند نیست . داریم میبینیم دوباره افرادی بر سر کار میایند و کارشان را شروع میکنند که مدتی از دستشان راحت بودیم . راحت تر بگویم هاشمی رفسنجانی دوباره دارد جان میگیرد تفکراتش دارد پیش میرود مدتی است که هاشمی دارد  اهدافش را پیش میبرد . میبینیم و میشنویم سخنرانی هایش را در مکان های مختلف  دیدارش با اقایان را مثلا همین دیدار اخیر  سه قوه در مجمع تشخیص مصلحت با اقای هاشمی که با بگو بخند های اقای هاشمی و احمدی نزاد همراه بود البته این خنده ها برای عده ای خوشایند بود و میگفتند چه خوب است سران نظام با یکدیگر خوب باشند اما برای ما نگران کننده بود هنوز مناظره احمدی نزاد با میرحسین منافق را یادمان نرفته که احمدی نزاد از هاشمی میگفت هنوز ان حرکات 14 خرداد در حرم امام خمینی را  یادمان نرفته هنوز یادمان نرفته که اقا محمود حتی به پای هاشمی هم بلند نمیشد حالا چه شده که میگویند و میخندند هاشمی که از مواضع خود برنگشته و هنوزهم همان حرف های سابق را میزند هاشمی که هنوز سران فتنه را فتنه گر نمیداند  .
این هاشمی همان هاشمی است که در فتنه 78 و 88 جزء یکی از انها بود این هاشمی همان هاشمی قبل است تغیر نکرده .
بله هاشمی بسیار زیرکانه عمل میکند یک نگاه که به مجلس فعلی می اندازیم میبینیم افرادی که به مجلس راه یافته اند با هاشمی غریبه نیستند  تقریبا 200 نماینده تازه ورود و نماینده های سابق که خوب تفکراتشان را میشناسیم همان تفکراتی است که هاشمی را زنده میکند با این انتخابشان یعنی ریاست لاریجانی و هیات رئیسه که کسی را جز هاشمی خوشحال نمیکند برایمان ثابت شد که هاشمی دارد جان میگیرد دارد احیاء میشود .
خوب میدانیم هدف هاشمی فقط در مجلس خلاصه نمیشود و میکوشد برای انتخابات ریاست جمهوری که کسی را روی کار اورد که با تفکرات خودش یکی باشد .
اما ما نمیگزاریم دوباره اوضاع به حالت سابق برگردد میکوشیم مبارزه میکنیم قلم هایمان را به کار می اندازیم  تا به هدف خود برسیم هنوز ما زنده ایم نمرده ایم که اقایان کار خودشان را بکنند .

در انتخابات ریاست جمهوری قبل نظر من سعید جلیلی بود اما حیف که ایشون نیومد
 اما به امید خدا در انتخابات اینده سعید جلیلی پیروزند البته اگه شرکت کنند...موضوع :
سیاسی , 

سلام
وقتی از حوزه بیرون می ایم و به خیابان میروم و ان همه بی حجابی وبی حیایی و بی عفتی را میبینم و یا  قیافه های رنگی که انگار تازه از اتاق نقاشی بیرون امده اند و یا اقایانی که خود راشبیه به زنان کرده اند و یا صحبت ادمهایی را میشنوم که دائما از فساد و دزدی ویا کلاهبرداری و... حرف میزنند و یا زمانی که صفحه حوادث روزنامه ها را مطالعه میکنم خیلی تعجب نمیکنم یعنی جای تعجب هم ندارد میدانید چرا ..؟؟  در جامعه ای که مردمانش خدا را فراموش کرده اند و فقط از خدا یک نماد ساخته اند مردمانی که دستورات خدارا روی زمین گذاشته اند وبه دنبال عشق و حال خودشان هستند اینها فقط خدا را برای غیر خدا میپرستند اما اطاعتش نمیکنند . در جامعه ای که بین مردمانش که امر به معروف ونهی از منکر جرم شناخته شود در جامعه ای که مردمانش کمتر به حلال و حرام اهمیت میدهند در جامعه ای که خدا رابه یک فعل حرام میفروشند در جامعه ای که ......
ای بابا چقدر حرف میزنم منهم که جزء همین جامعه هستم در بین همین مردم زندگی میکنم نفس میکشم  حالا فرقی نمیکند که خودم مرتکب این کارها شوم یا دیگران وقتی من در مقابل این کارها سکوت میکنم و حرفی نمیزنم با انهایی که مرتکب این کارها میشوند مساویم چه بسا گناه من بیشتر باشد شاید کسی که گناه میکند نمیداند و یا نمیفهمد که فعلش گناه است اما من که میدانم چرا سکوت میکنم ....
همه ی ما مقصریم کوتاهی از ما بوده اگر ما به اندازه خودمان کار میکردیم اوضاع این چنین نبود فقط مینشینیم انتقاد میکنیم و تقصیرات را به زمین این و ان می اندازیم  مثلا در بحث حجاب تمام تقصیرات را به گردن دولت یا شخص احمدی نزاد میاندازیم دریغ از انکه نزدیک ترین افراد به ما بی حجاب هستند ما که میتوانیم انها را امر به معروف کنیم میتوانیم کنترلشان کنیم اما نشسته ایم و فقط انتقاد میکنیم و از دیگران توقع داریم برای امر به معروف ...
میدانم حال خواندن پست های بلند را ندارید به همین مقدار اکتفا میکنم خدا کند فقط حرف نزنیم کمی هم عمل کنیم


سالی که نکوست از بهارش پیداست ....
ریاست لاریجانی را به همه ساندیس خورای نظام تسلیت عرض مینمایم
باشد بقای عمر دیگران....موضوع :
اجتماعی , دل نوشته , 


مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ   |   Designed By Ashoora.ir
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic