نمیدانم با چه رویی میخواهند کشور را اداره کنند همین هایی که نعره میزدند درسال 88 و نظام را متهم به تقلب میکردند و از چند ماه قبل هم اراجیفی به اسم انتخابات آزاد مطرح میکردند حالا از همین نظام و حکومت مقبولیت گرفته اند ! برایم جای سوال است که چرا اکنون دم از تقلب نمیزنند ؟ اگر نظام چهار سال پیش تقلب کرد حالا هم میتواند تقلب کند ! حالا چرا این حرف ها را تکرار نمیکنند ! چهار سال نظام و دولت را به دروغگویی متهم کردند اما حالا خودشان با سیاه نمایی کامل و دروغگویی محض رای جمع کردند ! چهار سال نظام و دولت را به بی قانونی متهم کردند اما خودشان علنی از کسانی حمایت کردند که سنبل مخالفت از قانون بودند ! همین ها در این مدت بیشترین تخلف از قانون را داشتند !

نمیدانم با چه رویی میخواهند چشم در چشم رهبری بیندازند که خون به دلش کردند ! متهم به بی عدالتی کردند و هزاران انگ دیگر ! اما حالا همین ها میخواهند حکم تنفیض را از رهبر انقلاب بگیرند ! اینها همه نشان دهنده ی این است که چقدر این افراد بی حیا و قبیح هستند اما در مقابل رهبر انقلاب چقدر بزرگوار و با متانت ! اصلا مرام رهبری و نظام این نیست که مثل خودشان برخورد کنند و گرنه میشود به راحتی حقشان را کف دستشان گذاشت !!

خوب فهمیدیم که دعوای اقایان فتنه گر همچون خاتمی ، هاشمی ، میر حسین ، موسوی خوئینی ها ، موسوی اردبیلی و یا هم کاسه هایشان بر سر حق مردم و تقلب یا دروغگویی دولت نبود !! دعوا و این همه حرص و طمع بر سرولایت فقیه و گفتمان انقلاب بود!! دعوا بر سر اصول بود
، دعوا بر سر ارمانهای انقلاب بود !!

ما بسیجیان قوی تر از همیشه در وسط میدان هستیم و مبارزه میکنیم با کسانی که میخواهند در مقابل گفتمان انقلاب و رهبری قد علم کنند ! لحظه ای فکر نکنید کنار میکشیم و سکوت میکنیم ، مطمئن باشید قویتر و مصمم تراز قبل به راهمان ادامه میدهیم و در این راه لحظه ای عقب نخواهیم کشید ! ما فرزندان این انقلاب هستیم و نخواهیم گذاشت ذره ای در انقلاب انحراف ایجاد شود ! نخواهیم گذاشت این فتنه گران خون به دل رهبر و مردم کنند !

شکست یا پیروزی برای ما معنا ندارد ما به وظیفه ی شرعی خود عمل کردیم و خوشحالیم که در این امتحان الهی سربلند بیرون آمدیم اما وای به حال کسانی که با انتخاب اشتباه خود باعث شدند اسلام و یا انقلاب ضربه بخورد ! نمیدانم این افراد چطور به حجت شرعی رسیدند که به این شخص رای دادند !؟ این را هم نمیدانم کسانی که میتوانستند با اعلام موضع از این اتفاق تلخ جلوگیری کنند چطور میتوانند در پیشگاه خداوند پاسخگو باشند ! چطور میتوانند در چشمان رهبر نگاه کنند !


+ حضرت آقا شرمنده ایم ...
+ در جامعه ای که مردمانش نان و شکم را از دین و فرهنگ با اهمیت تر میدانند نمیشود انتظاری غیر از انتخاب روحانی داشت !
+ در جامعه ای که بزرگان دین و سیاستش از ترس مردم و منافع شخصی نتوانند موضع گیری کنند دیگر جامعه نیست و بزرگانش دیگر بزرگ نیستند و به نظر خیلی کوچک هستند !!
+ حضرت استاد علامه مصباح حفظه الله پیروز واقعی انتخابات شما هستید ، خدا حفظتان کند .
+ آقای روحانی خوب خودت را عروسکی دست این افراد قرار دادی !! صدای زمین خوردنت را میشنوم !!
+ ولایتی بعد از 34 سال خوب بی بصیرتی و جهالت خود را نشان دادی !!
+ اقای هاشمی خاتمی روحانی در مقابلتان همچون کوه می ایستیم !!

 بیانات حضرت آقا را در دیدار مردم قم 19 دی 91 را حتما مطالعه کنید تا بفهمید ما بسیجی ها چقدر کوتاهی کردیم در رساندن سخنان حضرت آقا به مردم و خودمان !! اگر روزی هزار بار هم بمیریم باز کم است !!

کلیک کنید : آفتاب پرست ها به بهشت نمیروند ....