أَلا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَلَكِن لاَّ یَشْعُرُونَ
آگاه باشید! اینها همان مفسدانند؛ ولى نمى‏فهمند .

نمیدانم چرا هر اتفاق تلخی که توسط نیروهای رسمی حکومت در داخل کشور رخ میدهد را به پای نظام و جمهوری اسلامی مینویسند و انگشت اتهام را به سمت نیروهای بسیجی و ولایتی نشانه میگیرند در صورتی که میشود انگشت اتهام را به سمت منافقینی نشانه گرفت و با اینکه در داخل نظام فعالیت میکنند واز نیروهای رسمی شمرده میشوند اما درصدد ضربه زدن به نظام هستند و با انجام دادن رفتار ها و اعمال مشکوک در پی ایجاد بدبینی نسبت به حکومت هستند ! در طول عمر سی پنج ساله ی نظام بسیار شاهد این قبیل حرکات بودیم که توسط افراد نظام شکل میگرفت اما هدف از این رفتارها کمک به دشمن و نابودی نظام بود .

هنوز در خاطرمان هست فتنه ی سال 78 را که توسط همین آیت الله های اصلاح طلب موسوی اردبیلی و خوئینی ها , محمد رضا خاتمی و کابینه اش , اکبر هاشمی رفسنجانی که هر روز صبح اتفاقات روز گذشته فتنه در میز صبحانه اش حاضر بود ( که نقش اصلی را در منحرف کردن آرمان های انقلاب داشت) شکل گرفت !! مگرغیر از این است که این افراد کسانی بودند که در داخل نظام فعالیت میکردند و از افراد رسمی حکومت تلقی میشوند اما در واقع در پی نابودی نظام و ولی فقیه بودند , هنوز اراجیف گویی های وزرای خاتمی را فراموش نکردیم که دین و اسلام را به سخره میگرفتند , هنوز مهاجرانی , کدیور , سروش , گنجی را با آن همه خیانتشان فراموش نکردیم هنوز یادمان نرفته توهین های دولت خاتمی را به اهل بیت ،خودتان خوب میدانید این افراد کسانی بودند که در دولت و حکومت پست داشتند , هنوز تئوریسین اصلاحات سعید حجاریان و چماقداران به اصطلاح بسیجی همانند سعید عسگر را فراموش نکردیم , هنوز قتل های زنجیره ای دولت خاتمی را که هدفشان از این قتل ها تخریب چهره های انقلابی بود را فراموش نکردیم , هنوز تحصن مجلس ششم را فراموش نکرده ایم فراموش نکرده ایم که چه قوانینی را میخواستند به تصویب برسانند و برخی از انها را هم تصویب کردند ! اما این افراد درعین فعالیت درداخل  نظام حرف های دشمنان را تکرار میکردند ومجریان اوامر آنها بودند.

هنوزآثار فتنه ی 88  تمام نشده است که باز هم این فتنه توسط همین ایت الله ها و مرجع های قلابی اصلاح طلب و افرادی چون خاتمی , هاشمی رفسنجانی , موسوی منعقد شد . افاضات این آقایان در فتنه ی 88 را در ذهن خود نگه داشته ایم , دیدار خاتمی با بنیان گذار انقلاب مخملی را یادمان است , جمله اصلاحات خون میخواهد را هم همینطور ! خطبه های هاشمی را در نماز جمعه , درگیری های چماق داران ایت الله دستغیب در شیراز , تکاپوی برخی از نمایندگان مجلس , همه ی این حرف ها و حرکات را در ذهن خود نگه میداریم و فراموش نمیکنیمشان ! همین افراد مذکور از کسانی بودند که بعد از انتخابات درگیری ایجاد کردند مگر اغتشاشات بعد از انتخابات توسط همین افراد سازماندهی نمیشد , مگر نیری ارشد وزارت اظلاعات نبود که یک طرف اغتشاشات را ساپورت میکرد ! همین افراد بودند که باعث ریخته شدن خون عده ای در اغتشاشات شدند , همین ها بودند که میخواستند نظام و رهبری را از بین ببرند ! حالا چه شده است که شده اند مدعی دفاع از مردم و دلشان برای این انقلاب و نظام میسوزد و احساس وظیفه میکنند ! چرا آن زمانی که با حرف های زهر آلود خود نظام و مردم را نشانه گرفته بودند دلشان برای نظام و مردم نمیسوخت !! چرا آنوقت که حضرت آقا به این افراد گوش زد میکرد که دست از این آشوب ها بکشید به بیاناتش اهمیت نمیدانند ! حالا همین ها شده اند تابع امر ولی و نظام اسلامی !!!

باز هم نزدیک انتخابات است و تحرک دشمنان خارجی به کمک دشمنان داخلی شروع شده است و میخواهند فتنه ی دیگری را پرورش دهند . حرف های ضدو نقیض توسط همین فتنه گران سابق , پیشنهاد به خاتمی برای نامزدی در انتخابات , ورود پسر هاشمی به ایران , مرخصی ایشان از زندان با وثیقه ی پدرمهربانش , مرگ ستار بهشتی که به طور قطع کارهمین خرابکارها است , شروع جنبش وبلاگی اصلاح طلبی که ابتدا با شعار گرفتن حق ستار بهشتی فعالیت کردند اما در ادامه در پی تغیر در قانون و در آخر هم رهبری را نشانه گرفته اند (البته این جنبش وبلاگی در توهم کامل به سر میبرد !!) و از طرف دیگر  ورود مشائی به عرصه ی انتخابات و حمایت حامی همیشه گیش دکتر احمدی نزاد !مشائی در حد و اندازه ای نیست که بخواهد عرصه را تنگ کند اما جای نگرانی این است که با فعالیت های آتی خود میخواهد احمدی نزاد را در مقابل نظام و رهبری قرار دهد و این جای نگرانیست !و بسیار حرکات دیگر که همه نشان از خرابکاری دوباره توسط همین نیروهای داخلی دارد  .


در این دو معنی از قران کریم خوب تامل کنید !!
و هنگامى که به آنان گفته شود: «در زمین فساد نکنید» مى‏گویند: «ما فقط اصلاح ‏کننده‏ایم» !!

مى‏خواهند خدا و مؤمنان را فریب دهند؛ در حالى که جز خودشان را فریب نمى‏دهند؛ (اما) نمى‏فهمند.


+ از تمام شخصیت های اطراف امام علی علیه السلام مقداد را بیشتر دوست دارم !!
انشاء الله مطلب بعدی را من باب شخصیت مقداد و
( ما بسیجی ها باید مقدادی باشیم برای رهبر عزیزمان حضرت امام خامنه ای )
مینگاریم !