سلام
وقتی که به اوضاع سیاسی کشور در این مدت اخیر نگاه میکنم نگران میشوم اوضاع دوباره دارد به حالت سابق بر میگردد حالتی که برای ما خوشایند نیست . داریم میبینیم دوباره افرادی بر سر کار میایند و کارشان را شروع میکنند که مدتی از دستشان راحت بودیم . راحت تر بگویم هاشمی رفسنجانی دوباره دارد جان میگیرد تفکراتش دارد پیش میرود مدتی است که هاشمی دارد  اهدافش را پیش میبرد . میبینیم و میشنویم سخنرانی هایش را در مکان های مختلف  دیدارش با اقایان را مثلا همین دیدار اخیر  سه قوه در مجمع تشخیص مصلحت با اقای هاشمی که با بگو بخند های اقای هاشمی و احمدی نزاد همراه بود البته این خنده ها برای عده ای خوشایند بود و میگفتند چه خوب است سران نظام با یکدیگر خوب باشند اما برای ما نگران کننده بود هنوز مناظره احمدی نزاد با میرحسین منافق را یادمان نرفته که احمدی نزاد از هاشمی میگفت هنوز ان حرکات 14 خرداد در حرم امام خمینی را  یادمان نرفته هنوز یادمان نرفته که اقا محمود حتی به پای هاشمی هم بلند نمیشد حالا چه شده که میگویند و میخندند هاشمی که از مواضع خود برنگشته و هنوزهم همان حرف های سابق را میزند هاشمی که هنوز سران فتنه را فتنه گر نمیداند  .
این هاشمی همان هاشمی است که در فتنه 78 و 88 جزء یکی از انها بود این هاشمی همان هاشمی قبل است تغیر نکرده .
بله هاشمی بسیار زیرکانه عمل میکند یک نگاه که به مجلس فعلی می اندازیم میبینیم افرادی که به مجلس راه یافته اند با هاشمی غریبه نیستند  تقریبا 200 نماینده تازه ورود و نماینده های سابق که خوب تفکراتشان را میشناسیم همان تفکراتی است که هاشمی را زنده میکند با این انتخابشان یعنی ریاست لاریجانی و هیات رئیسه که کسی را جز هاشمی خوشحال نمیکند برایمان ثابت شد که هاشمی دارد جان میگیرد دارد احیاء میشود .
خوب میدانیم هدف هاشمی فقط در مجلس خلاصه نمیشود و میکوشد برای انتخابات ریاست جمهوری که کسی را روی کار اورد که با تفکرات خودش یکی باشد .
اما ما نمیگزاریم دوباره اوضاع به حالت سابق برگردد میکوشیم مبارزه میکنیم قلم هایمان را به کار می اندازیم  تا به هدف خود برسیم هنوز ما زنده ایم نمرده ایم که اقایان کار خودشان را بکنند .

در انتخابات ریاست جمهوری قبل نظر من سعید جلیلی بود اما حیف که ایشون نیومد
 اما به امید خدا در انتخابات اینده سعید جلیلی پیروزند البته اگه شرکت کنند...موضوع :
سیاسی ,